Marka Royal Bay

O naszej firmie

Dynamicznie rozwijająca się marka sportowa ROYAL BAY® działa na rynku światowym od 2012 r. Oferuje wszystkim sportowcom wysokiej jakości dodatki kompresyjne, przynoszące wyjątkowe korzyści. Marka ROYAL BAY® czerpie z ponad 25-letniego doświadczenia firmy ARIES, a.s., w dziedzinie produkcji i rozwoju produktów z normowaną kompresją medyczną. Zdobyta wiedza i doświadczenie gwarantują bezpieczeństwo i jakość produktów oraz plasują ROYAL BAY® wśród dostawców najwyższej jakości produktów na rynku światowym.

Dzięki własnemu zespołowi do spraw designu i rozwoju rozbudowanemu zapleczu produkcyjnemu oraz ścisłej współpracy z lekarzami specjalistami, zawodowymi sportowcami oraz z uniwersyteckimi grupami badawczymi, nieustannie rozwijamy nasze produkty, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom zarówno sportowców hobbystów jak i sportowców zawodowych.

Dzięki zdobytej wiedzy i najwyższej klasy wyposażeniu możemy zmierzyć, skontrolować i przede wszystkim zagwarantować odpowiednią kompresję u wszystkich produktów ROYAL BAY®.

Co właściwie oznacza ROYAL BAY®

Od samego początku naszym celem było stworzenie wysokiej jakości produktów o atrakcyjnym designie i wielkich korzyściach, które umożliwiłyby sportowcom poprawę wyników sportowych, ochronę zdrowia i osiągnięcie wymarzonych celów sportowych.

BAY leaf (łac. laurel) oznacza liść laurowy, zaś BAY wreath oznacza laurowy wieniec, który jest historycznym symbolem zwycięstwa. A ponieważ za każdym sukcesem kryje się wiele ciężkiej pracy i królewskiej dyscypliny, słowo „royal” (królewski) znalazło odzwierciedlenie w naszej nazwie, która symbolizuje dążenie do osiągnięcia najwyższych celów i starania, aby zdobyć jeszcze większy prestiż.

To „zwycięstwo” należy rozumieć nie tylko jako pokonanie rywali, lecz także jako pomoc zawodnikom w osiąganiu ich osobistych zwycięstw, poprawę ich własnych wyników i pokonywanie granic.

A nasze hasło BETTER & FASTER?

Ma na celu stworzenie produktów kompresyjnych ROYAL BAY® poprawiających wydajność sportowców (BETTER) i przyspieszających regenerację (FASTER).