Siła kompresji

VERY STRONG
Bardzo mocna kompresja zapewniająca maksymalną wydajność. Opracowana dla sportowców o najwyższych ambicjach. Aby uzyskać maksymalną wydajność, kompresja jest kierowana bezpośrednio na dany mięsień, zapewniając mu optymalne wsparcie nawet w najtrudniejszych warunkach.

STRONG
W produktach ROYAL BAY® najczęściej stosowana jest mocna kompresja. Jest to optymalna kompresja sportowa, której właściwości zadowolą każdego, zarówno sportowców hobbystów, jak i profesjonalistów. Pomaga podczas wysiłku, a także w późniejszej regeneracji. W podkolanówkach i opaskach na łydkę kompresja ta jest stopniowana (najsilniejsza nad kostką, słabnie w kierunku kolana).

MEDIUM
Średnia kompresja zaprojektowana specjalnie do aktywnej regeneracji. Idealna nie tylko do długotrwałego noszenia po wymagającym wysiłku sportowym, ale także do zapobiegania obrzękom nóg lub zakrzepicy podczas długich podróży.

LIGHT
Lekka kompresja do sportów rekreacyjnych. Nadaje się do zdobycia pierwszych doświadczeń ze sportową kompresją lub jako uzupełnienie naszych produktów o wyższym stopniu kompresji. Odpowiednia dla sportowców dorastających, którym nie zaleca się silniejszej kompresji.

MEDICAL
Kompresja medyczna, która posiada podobny ucisk do mocnej kompresji sportowej (STRONG), ale jej rozkład odpowiada dokładnie normie zdrowotnej dla drugiej klasy kompresji (CCL2; 23–32 mmHg). Może być również odpowiednia dla sportowców z chorobą naczyniową (np. żylaki).