Jakość

Produkcja

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Republice Czeskiej. Nasze wyroby szyjemy za pomocą najnowocześniejszych maszynach dostępnych na rynku w naszym zakładzie produkcyjnym w miejscowości Vrchlabí. Dzięki temu, że dysponujemy pod jednym dachem środkami do rozwoju, od produkcji przez design aż do wysyłki, możemy kontrolować i zagwarantować najwyższą jakość naszego towaru.

Ral

Firma ARIES, a.s., jest od 2016 r. członkiem wspólnoty RAL, która skupia czołowych europejskich producentów pończoch uciskowych i części. Zgodność z normą RAL-GZ 387/1 wyznacza najsurowsze wymagania produkcyjne i końcową jakość stopniowanej kompresji. Znak jakości RAL jest gwarancją bezpiecznej i skutecznej kompresji.

Certyfikat ISO

ROYAL BAY® to marka produktów kompresyjnych z korzyściami wspierającymi osiągnięcia sportowe. Ważnym dla nas aspektem jest zapewnienie maksymalnej funkcjonalności i jakości wszystkich naszych produktów. Dlatego kładziemy duży nacisk na wybór renomowanych dostawców. Zawsze wybieramy najwyższej jakości materiały i aplikacje. Produkty są poddawane przez instytucje certyfikujące dokładnym testom i weryfikacji jakości zgodnie z ustalonymi parametrami. Od 2016 r. system zarządzania jakością w firmie ARIES, a.s., został certyfikowany przez Bureau Veritas zgodnie z normą ISO 9001:2015.

Oeko-Tex

Oznakowanie produktu certyfikatem Oeko-Tex Standard 100 oznacza, że produkt został przetestowany przez niezależny Europejski Instytut Badawczy pod kątem obecności substancji szkodliwych dla organizmu ludzkiego. Znak ten jest uznawany na całym świecie za synonim jakości dla wyrobów włókienniczych, które są wytwarzane wyłącznie z materiałów nieszkodzących zdrowiu i bez użycia substancji chemicznych niebezpiecznych dla organizmu człowieka.